informační zprávy

Informace 22.12.

22. prosince 2013 v 17:02 | Annox
Pěkný den přeji! :)
Jak jsem psal už v několika komentářích, rozhodl jsem se napsat takový informační článek, ve kterém ujasním několik nejdůležitějších věcí. Pokusím se být stručný a napsat opravdu jen to nejdůležitější, takže mi drže palce a kdybyste se přeci jenom chtěli ještě na něco zeptat, stačí napsat třeba pod tento článek.

Recenze
Dlouho jsem uvažoval nad tím, jestli bych recenzím nedal nějakou tu pravidelnost, ale nakonec jsem došel k názoru, že ne. Je pro mě mnohem pohodlnější přidávat sem recenze podle toho kdy mám čas a pro vás to znamená větší kvalitu recenzí J. Knižní recenze budou alespoň ze začátku tak dvě do týdne ale recenze filmů budou zcela nepravidelné.
Dále jsem přemýšlel, jestli Vám mám dávat vědět, kdy recenzi zveřejním. Prozatím jsem to vždycky napsal, ale nevím, jestli je to zas tak dobrý nápad. Proto se s tímto obracím na Vás, budu rád, když mi napíšete svůj názor do komentářů J
Herní recenze alespoň prozatím nebudou, za to se omlouvám.


Tak nějak všeobecně…
Prostředí blog.cz je pro mě zatím velká neznámá a s velkým zklamáním jsem zjistil, že spousta věcí, které jsem chtěl realizovat asi na tomto redakčním systému nepůjde. Každopádně čeká mě spousta práce a to takové té práce, která na venek nejde moc vidět, ale bez ní by žádný blog nebyl.
Proto se nebojte, brzo dodělám všechny rubriky, napíšu další informační 'leták' o obsahu všech rubrik a určitě nás bude čekat i nějaká ta soutěž.

Tento článek berte jako takovou možná i menší omluvu a ujištění, že nespím, ale všechny nedostatky se snažím odstranit, jak nejrychleji to jde. Kvalitu recenzí se snažím s každým článkem zvyšovat a proto budu rád, když mě na případné nedostatky a chyby upozorníte. Zároveň budu samozřejmě rád když mi pod tento článeček napíšete co byste na blogu chtěli vy.
 
 

Reklama