Týden mé nepřítomnosti...

3. srpna 2014 v 14:09 | Annox |  Zápisník
Po dlouhé době jsem se rozhodl zase napsat nějaký ten deníčkový článek, ale jak už jsem psal v tom minulém (a když se podíváte na data tak tímhle jen potvrzuji :D) nebude to pravidelné, prostě když se po nějaké době nakupí pár věci, se kterými bych se chtěl podělit, tak je sem napíšu. Na blog jsem v poslední době napsal jen jednu knižní recenzi, ale jinak jsem na to vážně dost kašlal.

Celý tento týden byl pro mě dost náročný, každý den trochu jinak. Všechno to začalo minulý víkend, ale ve výsledku jsem za to všechno rád, protože jsem strávil alespoň část prázdnin tak nějak aktivně a neprospal půlku dne (a co si budeme povídat, tu druhou čuměním do počítače :D). V sobotu jsme vstali na mé poměry docela dost brzo (7:00) a vydali se na dlouhou cestu do Moravského krasu, konkrétně do Sloupu. Bezmála tříhodinová cesta byla doslova peklo a nebýt klimatizace, řekněme si to na rovinu, bychom tam všichni v tom autě chcípli.

Cesta byla dlouhá a vzhledem k osazenstvu auta ještě delší. Naše milovaná, ale přeci jen trochu moc nervózní matka během cesty zkontrolovala znovu všechna zavazadla, vyvolávala záchvaty paniky kvůli "zapomenutým věcem", které se záhy někde objevily, a neustále měla potřebu mluvit s lidmi, kteří na to zrovna vážně neměli náladu. Jako třeba můj většinou mimořádně flegmatický otec, který se za volantem změní v něco velmi podobného mé matce. I když oba tvrdí, že to není pravda, ti dva se museli dát dohromady v autě, jinak si to nedovedu představit. Nakonec jsem byl rád i za to, že jsem si vzal sluchátka, i když jsem původně nechtěl. Už když jsme vyjížděli pustil si otec své oblíbené rádio, které hraje naprosto příšerné songy, ale jakmile se pokusil někdo něco namítnout, začal řvát, že on vydělává peníze, on koupil to, cituji "debilní auto", a on taky řídí v tomto, cituji "posraném vedru" a tak bude taky vybírat hudbu, a pokud se to někomu nelíbí, může vystoupit :D Je zvláštní jak se jinak příjemní lidé, co nikdy neřekli sprostého slova v autě mění .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 4. srpna 2014 v 10:17 | Reagovat

Tak se brzy uzdrav...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama