The TMI Tag

25. srpna 2014 v 17:00 | Annox |  Tagy
Pokud si dobře vzpomínám na tomto blogu jsem publikoval asi jen jeden jediný tag, protože z tohohle místa vážně nechci udělat místo, kde se budu jen účastnit různých stupidních řetězovek. Na druhou stranu, některé tagy a výzvy jsou vážně zajímavé, nejsou o kravinách jako "jíš špagety raději vidličkou a lžící nebo pouze vidličkou?" a i čtenáři se z nich můžou dozvědět něco zajímavého o autorovi blogu. A myslím, že tento tag to přesně splňuje, a když už je nedělám moc často, nebude tak vadit, že je trochu delší.


1. Co máš právě na sobě?
Právě teď mám na sobě šedé kraťasy a tmavě zelené tričko s potiskem kytary a nějakého vysmátého ksichtu.

2. Jsi zamilovaný?
Toto je pro mě dost komplikovaná otázka, na kterou nemůžu takhle podat jednoznačnou odpověď bez nějakého delšího vysvětlování. A myslím, že blogů s články pouze o tom, jak je někdo nešťastný, zamilovaný, znova nešťastný a pro změnu opět zamilovaný do někoho jiného je na internetu víc než dost, a nějak necítím potřebu se k nim přidávat. Toto považuju za dost osobní věc.

3. Zažil jsi už příšerný rozchod?
Myslím, že by sem šlo klidně nakopírovat text z předešlé otázky. Ale tady se zřejmě myslí takový ten typický rozchod s křikem, házení věcmi (případně lidmi) a to jsem fakt ještě nezažil a jsem za to rád.

4. Kolik měříš?
Ehm….165 centimetrů….ehm….

5. Kolik vážíš?
Nejsem zrovna z těch lidí, kteří každé ráno běží do koupelny a jakmile zjistí, že přibrali půl gramu dostanou hysterický záchvat a potom měsíc nežerou, takže to teď nemůžu říct úplně přesně :D Ale aktuálně je to kolem 55-56 kilo.

6. Máš nějaké tetování?
Tetování nemám a s jistotou stále nemůžu říct, jestli bohužel nebo bohudík. Na jednu stranu už mám v hlavě i docela konkrétní představu toho co bych chtěl, na stranu druhou stranu pro většinu lidí (hlavně těch starších) jsou všichni lidé, kteří mají tetování automaticky pobudové, násilníci, zloději a vrazi a moje babička by tuto novinku zřejmě nepřežila. Takže zatím budu myslet na rodinu a tetování pořizovat nebudu :D

7. Nějaký piercing?
Piercing rovněž nemám a ani po něm nějak netoužím.

8. Oblíbený OTP? (knižní a ze seriálu)
O tohle se vážně nijak zvlášť nezajímám a netrávím hodiny přemýšlením o tom, kdo se ke komu hodí a ke komu ne. Toto řeším vážně jen v případech kdy je ten pár natolik nepřirozený, abych si toho vůbec všiml (to znamená hodně, ale opravdu HODNĚ :D ). Ale tak abych nějaký přeci jenom uvedl, tak asi Mike a Rachel ze seriálu Suits.


9. Oblíbené seriály?
Na seriály musím mít náladu a někdy mě hrozně baví si prostě tak večer sednout a na nějaký se podívat, ale občas mě to naopak hrozně nebaví, a když už si něco pouštím mám hrozné výčitky svědomí, jak by ten čas šel využít produktivněji. Ale asi jsem rok od roku línější, takže ta nálada je u mě častější a častější :D Dříve jsem hodně sledoval Stargate, Supernatural pár dílů StarTreku určitě taky, ale toho staršího :D A teď bych tam určitě zařadil i The Big Bang Theory, How I met your mother, jeden z mých nejmilovanějších seriálů Suits a i když je to poněkud mainstream tak Game of Thrones.

10. Oblíbená kapela?
Asi nemám takhle jednu kapelu, kterou bych úplně zbožňoval, jezdil na všechny jejich koncerty, chodil jen v jejich tričkách a měl pokoj olepený jen jejich plakáty. Ani si nejsme jistý, jestli mám takhle jednu úplně nejoblíbenější, spíš jich mám víc a své zbožňování mezi ně rovnoměrně rozkládám :D A vážně tu nemůžu dát jenom jednu, takže zde uvedu alespoň dvě a to We the Kings a Imagine Dragons (ano, poslouchám i mainstream hudbu :D)

11. Co ti chybí?
Určitě by se pár věcí našlo. Z nějakých těch "hmotných" věcí to budou určitě peníze na realizování určitých plánů. Kromě toho mi spíš chybí jeden konkrétní člověk a ani tam to není tak jednoduché, takže nad tím většinu času spíš nepřemýšlím a ono to pravděpodobně jednoho dne přestane. Stejně s tím nemůžu dělat vůbec nic. A to je asi ta druhá věc, kterou teď hodně postrádám, jen nevím jak ji pojmenovat. Zkrátka a dobře, se kolem mě v poslední době pohybuje moc věcí, se kterýma prostě nic moc dělat nejde, ani kdybych chtěl.

12. Oblíbená píseň?
Stejně jako kapelu ani zpěváka, nemám takhle ani jednu nejoblíbenější písničku, kterou bych si byl schopný pouštět pořád dokola. Moje "nejoblíbenější" písničky se můžou střídat klidně i po týdnu, i když většinou vydrží déle. V různé období mám prostě různé oblíbené songy, a v tomhle to je asi Broken Brights od Anguse Stona.


13. Kolik ti je?
Aktuálně mi je 16.

14. Znamení zvěrokruhu?
Jsem býk a i když je kolem mě hromada křesťanů a skeptikům k těmto věcem, nemůžu prostě říct, že je to kravina. Minimálně u mě ty vlastnosti docela dost přesně sedí a jak se tak dívám u ostatních taky.


15. Na jaký hudební nástroj hraješ?
Od svých 11ti let hraju na kytaru, a pokud si dobře vzpomínám, hrál jsem na ně asi 4 roky (tím myslím takové aktivní hraní, kdy jsem chodil do nějaké hudební školy apod.).

16. Vlastnosti, které by měl být tvůj potenciální přítel?
Tyhle věci jsou v poslední době vážně to poslední, čím bych se chtěl zabývat. A navíc, takovéhle věci si představuju hrozně idealisticky, takže by to byla jen taková hrozně perfektní představa dokonalého člověka :D

17. Oblíbený citát nebo hláška?
Osobně nemám moc v lásce citáty slavných lidí, ale to je zase na delší povídání a někdy o tom můžu napsat něco víc, ale tady na to vážně není místo :) Skvělou myšlenku má ale citát z obyčejného seriálu, který jsem ze začátku považoval za hovadinu, ale postupem času jsem si k němu našel cestu. K tomu proč se mi tento citát tak líbí napíšu něco v jiné otázce, myslím, že jsem tu něco takového viděl.


18. Oblíbený herec/ herečka?
Zase to určitě nebude jenom jeden a oblíbených herců mám určitě ještě víc, ale mezi moji takovou "elitu" patří Neil Patrick Harris, Lena Headey, Johnny Depp a David Hewlett.

19. Oblíbená barva?
Mezi mé oblíbené barvy patří určitě černá, šedá a tmavě červená a potom samozřejmě všelijaké kombinace mezi nimi. A zvlášť mám rád kombinaci tmavě červené a žluté.

20. Jak nahlas máš puštěné písničky?
Pokud mám hudbu zapnutou ve sluchátkách tak je opravdu hodně nahlas a většinou pak neslyším nic kolem sebe, což ale nějak nevadí :D A pokud hudbu pouštím normálně bez sluchátek, hraje prostě tak…normálně :D Já fakt nevím jak mám popsat jak nahlas je ta písnička, prostě normálně aby to nikoho nerušilo ale zase aby mi tu jen něco nešeptalo z reproduktorů.

21. Co děláš, když jsi smutný?
Jop, je tady ta otázka kde jsem se chtěl rozepsat o citátu :D V poslední době jsem měl právě s tímhle docela dost velký problém a dělal jsem všelijaké věci, za které bych si teď nafackoval ale na druhou stranu asi bylo tohle období v mém životě třeba. Můj názor je ten, že v životě je na všechno ten správný čas. Někdy je čas na to být šťastný a někdy naopak na to se vyřvat, něco rozbít cokoliv, čím dám tomu smutku volný průběh. Jen je třeba v tom nezůstávat, zkrátka se třeba hystericky vybrečet a žrát zmrzlinu (ano! Ať žijou americké filmy!) , postěžovat si kamarádovi nebo kamarádce ale potom zase začít žít, protože co jiného nám taky zbývá, že? A navíc je to lepší než celé dny blbě tvářit a jen si stěžovat jak je na nás život krutý :D

22. Jak dlouho se sprchuješ?
Moc zajímavá otázka… většinou podle situace :D

23. Jak dlouho ti trvá ráno se přichystat?
Mě mnohem déle než jakékoliv chystání trvá ten proces probouzení, zakončený triumfálním vstanutím z postele :D Když se mi to konečně povede tak většinou ještě půl hodiny sedím v kuchyni, a popíjím čaj, hraju si s mobilem a další kraviny. A když se to nepovede, tak vstanu, vezmu tašku a běžím na autobus, který za dvě minuty odjíždí :D

24. Bil ses už někdy?
Ano, a rozhodně není vyloučeno, že to zase neudělám :D

25. Nadchne tě...
Dokáže mě nadchnout docela velká spousta věcí, ale na druhou stranu to většinou nevydrží dlouho a to ani u nějakých docela velkých věcí. V poslední době se ale dost zaměřuju na maličkosti, které mi dokážou udělat radost. Nadchne mě, když vyjde nové číslo oblíbeného časopisu, seriálu, když mi někdo pošle skvělou písničku, kterou jsem do té doby neznal, když mi někdo něco koupí i kdyby to měla být úplná pitomost, když mě někdo někam pozve…Důvod proč mít radost se podle mě najde vždycky, stejně jako se dá velice jednoduše najít důvod proč být naštvaný.

26. Vytočí tě...
Tak obecně mě vytáčejí lidé a když nad tím uvažuju, vadí mi toho na lidech hrozně moc :D Vadí mi idioti bez vlastního názoru, kteří pouze přijímají názory většiny a už vlastně ani neví proč. Je to občas velmi vtipné, když někdo s totálním nasazením říká jak je něco špatné nebo naopak dobré a když se ho zeptáte na jednoduchou otázku Proč? není schopný vám dát žádnou inteligentní odpověď. Vadí mi lidé, kteří se jen chtějí k někomu "vesrat" začnou souhlasit s každou ptákovinou, který daný člověk řekne, začnou poslouchat stejnou hudbu, a vůbec všechno začnou dělat jen pro to, aby se někomu zalíbili. Vytočí mě hloupí a omezení lidé, kteří stále vytahují stejně stupidní a už dávno vyvrácené "argumenty" proti homosexuálům a tomu, aby mohli adoptovat děti.


27. Důvod proč sis založil YT kanál.
Na tohle se dost složitě odpovídá. Vzhledem k tomu, že jsem si YT kanál nezaložil :D Teda teoreticky áno, ale tady se asi myslí jiné důvody, než že si chci pohodlně ukládat písničky a dávat disliky náhodným lidem, protože se pak cítím děsně cool.

28. Fobie?
Bytostně nesnáším pavouky. Ostatní hmyz a všechny ty..věci mi vážně nijak zvlášť nevadí, ale pavouky prostě nesnesu. Potom určitě strach z výšek ale na druhou stranu mě ty výšky hrozně fascinují a chtěl bych si například skočit s padákem, ale pořád jsem se nějak neodhodlal. A potom mám hrůzu z obrovských příšer, které žijí v moři. Za předpokladu, že tam nějaké žijí, samozřejmě :D Ale moře je stále ještě velmi neprobádané a nikdy nevíme co všechno tam může žít a chobotnicí velkých jako ostrovy by si určitě někdo všiml, ale tak nikdy nevíš :D

A zvláštní pozornost bych věnoval mému hroznému strachu z představy, že bych byl slepý, hluchý a k tomu po celém těle ochrnutý a mí zasraní příbuzní by mě v takovémhle stavu nechali naživu. Je to sice dost psychopatická představa, ale pro případ, že by se to jednou stalo, zabte mě, díky :D

29. Kdy jsi naposledy plakal?
Hmm…jsem docela dost přecitlivělý, citově nevyzrálý a emocionálně nestabilní takže to nebude tak dávno :D Pokud vím tak někdy před měsícem asi.

30. Kdy jsi naposledy někomu řekl: miluji tě?
Asi před čtyřmi měsíci. Ale vážně nešlo o žádný kouzelný romantický okamžik.

31. Význam tvého jména na blogu?
Moje jméno na blogu vážně nemá žádný hlubší význam, je to prostě jméno, které mě napadlo už před delší dobou, akorát nešlo nikdy na nic použít, tak až teď :D

32. Kterou knihu jsi naposledy četl?
Naposledy jsem četl knihu Upíří hora, což je vlastně čtvrtý díl upíří ságy Darrena Shana. Chystám se číst pátý díl, ale předchozí knihy jsem četl naposledy před rokem a tak jsem si potřeboval ty čtyři díly přečíst znova, abych se zase nějak dostal do obrazu :D

33. Jakou knihu momentálně čteš?
Momentálně čtu knihu Čtyři roční doby od Stephena Kinga.


34. Jaký seriál jsi naposledy viděl?
Dneska ráno jsem se díval na první díl čtvrté série Sutis.

35. Poslední osoba, se kterou jsi mluvil?
Můj bratr.

36. Vztah s tebou a osobou, se kterou jsi mluvil?
Popravdě ten vztah není nijak zvlášť skvělý, jsme příliš rozdílní snad ve všech ohledech a směrech, které existují a prostě si nerozumíme.

37. Oblíbené jídlo?
Špagety, kebab, halušky…

38. Místo, které chceš navštívit?
Už delší dobu bych chtěl navštívit Řím a Benátky, to je asi takový můj největší sen. Takový druhý je podívat se trochu do těch severních zemí, jako je Norsko nebo Švédsko a potom další takový dost kýčovité místo je Karibik.


39. Poslední místo, které jsi navštívil?
Poslední místo, které jsem navštívil je pravděpodobně Ostravská ZOO, pokud mám brát něco takového většího, než výlet do města.

40. Máš crush?
Nějak se taky zrovna neorientuju v tom, co by toto mělo být a jediné co jsem našel je toto:
a upřímně si nemyslím, že je tím myšleno právě tohle :D Ale pokud ano, tak ne, tohle jsem fakt nikdy neměl :D

41. Kdy jsi naposledy někoho políbil?
Tak před dvěma týdny.

42. Kdy jsi naposledy někoho urazil?
Můj slovník je plný nejrůznějších výrazů a často bez přemýšlení u někoho z bližších přátel použiju oslovení jako "hajzle, štětko nebo případně s obohacením špinavá štětko, kryple, šmejde" a podobné a už jsme si na takové oslovování všichni tak zvykli, že už to nikdo nebere nějak urážlivě. Ale kdybych se měl zamyslet nad tím, kdy jsem někomu něco takového řekla myslel to vážně, už to bude alespoň měsíc.

43. Oblíbená příchuť nebo sladkost?
Skoro určitě kokosová, jako úplně nejoblíbenější a potom například vanilková nebo citronová.


44. Oblíbený šperk?
Šperky nijak zvlášť nenosím :D Občas si vezmu nějaký ten gumový náramek, jako je tohle:


A cítím se s tím ještě víc cool než když dislokuju náhodné videa youtuberům. Ale nějak ověšený od hlavy k patě zase nechodím :D

45. Poslední sport, který jsi hrál?
Trochu zajímavě položená otázka, "sport který si hrál" ale tak okey, proč ne :D Ale posledním takovým "sportem" je něco mezi volejbalem, badmintonem, nohejbalem a tenisem co jsme provozovali s příbuznými na naší zahradě :D

46. Poslední píseň, kterou jsi zpíval?
I když mě zpívání dost baví, rozhodně si nemyslím, že by mi to nějak šlo a výsledné zvuky co ze mě vycházejí pravděpodobně zní pro okolí naprosto strašně, ale občas si rád prostě něco zazpívám. A posledním takovým songem byl Pieces od Sum 41.

47. Oblíbený rozběh konverzace?
Hodně záleží na tom s kým bych tu konverzaci měl rozbíhat. "cs, jk je?" je asi tím nerozšířenějším začátkem konverzace v mém okolí a je to naprosto stupidní :D Když se někdo zeptá takhle, je hned jasné jak moc ho ve skutečnosti zajímá "jk mi je". Je to prostě otázka na kterou se očekává odpověď "fajn" nebo "dobře" a nejlépe aby tázaný ještě doplnil smajlíka, protože ten je víc přesvědčivý.


U lidí, které už neberu jen jaké náhodné známé, kteří napíší jen tehdy, když něco potřebují, ale zaobalují to do vět jako "jk se mas?? cos dneska kutil??" aby to nebylo tak nápadné, na nějakém rozbíhání konverzace fakt moc nepřemýšlím. Jak jsem psal v 42 otázce, obvykle já nebo ten další člověk napíše něco jako "Jsi tu ty svině??" a potom už to jde samo :D


48. Použil jsi ho někdy?
Další skvělá otázka. Je velmi nepravděpodobné, abych použil svůj oblíbený rozběh konverzace, že ano? :D Ale spíš odpovím na to, jestli jsem někdy použil rozběh konverzace, který zrovna moc nemusím. A ano, použil a určitě ne jednou. Je to už prostě zažitý zvyk, a někteří lidi ani jiné začátky neuznávají :D A je možné, že to některé lidi fakt baví. Prostě sedí celý den na "fejsbúku" a čekají, kdy se jich někdo zeptá, jak se mají. A potom většinou odpoví něčím jako "Hrozně :(", ale když se jich pak zeptáte proč, napíšou vám, že je to jedno a čekají, že je budete hodinu přesvědčovat, aby vám to řekli. A pokud je vám to vážně jedno a jste takoví necitliví parchanti a nezkoušíte daného člověka přesvědčit, desetkrát na to v nadcházející konverzaci "nenápadně" upozorní dokud vás prostě nedonutí buď odejít, nebo se začít vyptávat proč že se to má tak hrozně.

Pokud má někdo z přátel problém, prostě mi to normálně napíše, třeba hned v první zprávě a naopak. Mnoho lidí má své duchaplné výmluvy, jak nechcou druhé zatěžovat svými problémy, ale to jsou podle mě naprosté kecy.


49. Kdy jsi byl naposledy venku?
Dneska odpoledne, na procházce s rodinou.

50. Koho nominuješ?
Vážně to byl docela hnus všechno to napsat, takže nevím jestli mám to srdce do toho někoho takhle uvrtat :D Ale tak abych tu někoho napsal, tak jsem se podíval na komentáře pod posledním článkem a napíšu sem třeba Jeremiáše a Luci, od vás by mě to docela zajímalo :D A jinak asi kohokoliv dalšího, kdo na tohle bude mít čas a nervy (ano, oboje bylo potřeba :D).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 26. srpna 2014 v 10:25 | Reagovat

Jakmile jednou člověk sepíše odpovědi na jeden tag, už nikdy se nikam jinam nedostane :D ale holt jsou prázdniny, něco sesmolím. Kolikže je těch otázek, 50? No, dobře :D ale tento týden naposledy a jenom, protože jsi to ty.

2 Slečna bez tváře Slečna bez tváře | Web | 26. srpna 2014 v 18:37 | Reagovat

Páni, musím uznat, že je to asi nejzajímavější tag, který fakt není jen o hovnech.
Docela ti závidím tu výšku i hmotnost! :D
A máš dobrej vkus!

3 Luci Luci | E-mail | Web | 26. srpna 2014 v 21:43 | Reagovat

to je dost otázek :DD krásný citát :3 Ostravská zoo se mi moc líbila, když jsem byla na výletě :)) a tu knihu neznám :/ a tvá výška? taky bych chtěla :D já mám pouze 156 :D

4 Hellboy sere Hellboy sere | Web | 27. září 2014 v 12:09 | Reagovat

Zajimavej clanek a jeste zajimavejsi TY:D mas super design blog:)

5 Kika Kika | E-mail | Web | 27. září 2014 v 22:37 | Reagovat

taky TAGY nevyplňuju, ale tenhle vypadá zajímavě (možná, že počet otázek je tak velký, že prostě nějaké zajímavé se tam musí najít :D)

6 Míša Míša | Web | 4. října 2014 v 15:54 | Reagovat

Crush -
a burning desire to be with someone who you find very attractive and extremely special.

My heart broke when I found out my crush was seeing another person.

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Crush

7 Míša Míša | Web | 4. října 2014 v 15:54 | Reagovat

můj komentář byl vyhodnocen jako spam, :-) ale kdybys chtěl vysvětlit tu crush, tak je to tam :-)

8 annox annox | Web | 4. října 2014 v 18:43 | Reagovat

[7]: Díky, podívám se :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama