Září 2013

Povídky

21. září 2013 v 17:43


Mezi mé zájmy patří mimo jiné i psaní. Nikdy jsem se necítil na sepsání něčeho 'většího', takže sepisuji hlavně jednorázové povídky, případně série, ve kterých není moc kapitol. Z tohoto blogu jsem nikdy nechtěl udělat spisovatelský blog, ale jednou za čas něco napíšu a rozhodl jsem se, že pro Vás své literární počiny zveřejním.

Věnuji se pouze několika žánrům, ale možná časem napíšu i něco jiného. Prozatím se můžete těšit na povídky z oblasti hororu, fantasy a potom lehké sci-fi. Jak už jsem říkal, jsem začínající autor, a proto budu velmi rád, když mi sdělíte svůj názor na mé povídky. Budu za něj velmi vděčný.


Fantasy povídky

Hororové povídky

Sci-fi povídky


Recenze

21. září 2013 v 17:42 | Annox

Ve svém životě mám velkou spoustu koníčků. Miluji čtení hororových knih, večer nepohrdnu dobrým filmem a mísou plnou popcornu a občas si i zahraji nějakou tu počítačovou hru. A jelikož jsem člověk ,který všechno hrozně rád posuzuje a zkoumá z různých úhlů, rozhodl jsem se pro Vás své dojmy z her, filmů nebo třeba knih sepsat. Budu samozřejmě rád, když mi pod tento článek napíšete jméno filmu, hry nebo knihy, na kterou byste si chtěli recenzi přečíst.


Recenze knih

Recenze filmů

Kritika povídek

Recenze her


Více o autorovi blogu ...

2. září 2013 v 10:37
Na internetu vystupuji jako Annox, což e přezdívka, kterou jsem začal používat už před dlouhou dobou, a už vlastně ani nevím proč. J V následujícím článku bych Vám chtěl trochu přiblížit moji osobu, i když si myslím, že si o mě uděláte ucelenější obrázek hlavně skrze další články, které budu psát. A jelikož se snažím být člověk praktický, rozdělil jsem tento článek do několika podsekcí.

Něco málo na úvod…


Je mi patnáct let, bydlím v moravskoslezském kraji a studuji jedno ze zdejších gymnázií. Pyšním se titulem 'nejstarší' z nás čtyř sourozenců a společně se svými rodiči (pochopitelně jednou maminkou a jedním tatínkem ^^) bydlíme ve velkém rodinném domku se zahradou.
Osobně si myslím, že jsem spíše extrovertní povahy, hrozně rád poznávám nové lidi a vlastně s každým dokážu najít nějaké to téma na rozhovor. Na druhou stranu někdy mám i období, kdy se potřebuju zastavit, přemýšlet nad sebou a zabývat se i nějakým tím svým 'vnitřkem'.
Ostatní lidé o mě říkají, že jsem příjemný, mnohdy přecitlivělý, v některých svých názorech přehnaně tvrdohlavý a často i otravně starostlivý. Nemám žádné motto, podle kterého bych řídil svůj život, přesto se snažím prožít každý den jak nejlépe to jde - trochu se smát, trochu přemýšlet,trochu běhat ale i odpočívat.

Hudba


Osobně si myslím, že na každé věci jde najít něco pozitivního. A stejně tak nahlížím i na hudbu a proto nemám nijak vyhraněný názor, že bych preferoval právě jeden hudební styl, nebo byl zarytým fanouškem jednoho zpěváka/zpěvačky. I když samozřejmě to neznamená, že bych neměl své top hudební hvězdy J Patří mezi ně skupiny jako Imagine Dragons, One republic, Bebo Norman nebo česká skupina Ginevra.


Filmy


Na filmy se dívám podle své aktuální nálady J. Už jsem si prošel tou částí puberty, kdy se chce člověk co nejrychleji odprostit od všeho dětského, a čím dál častěji mám chuť podívat se na nějakou tu disney-ovku J Mimo to ale hrozně miluju horory, komedie, různé fantasy ale i filmy historické nebo romantické (je přece krásné se občas poddat té mírně naivní naději, že nakonec všechno skončí dobře J)


Další koníčky


Mám samozřejmě ještě další spoustu koníčků, na které ale kvůli škole nemám poslední dobou moc čas. Baví mě hraní na kytaru, hraní her počítačových, stolních i těch pohybových J Strašně rád chodím do divadla, do kina, jím a jednou z mých největších slabostí jsou čaje. Mám odpor k cigaretám a drogám obecně, týrání zvířat a nemám rád namyšlené a arogantní lidi.
Myslím, že to je o mě tak vše, kdybyste měli nějakou další otázku, neváhejte mi napsat na jeden z uvedených kontaktů J

Než mě kontaktujete ...

2. září 2013 v 10:36
Dříve, než mě kontaktujete na uvedené kontakty (email, skype, icq, facebook) měli byste vědět, že pro každý komunikační kanál platí určitá pravidla. Nikoho samozřejmě nemůžu nutit, ale věřím, že všichni jsme lidi a dokážeme spolu vycházet :)

Email

Email je takový neosobní a pro mě je časově nenáročné na něj odpovědět. Zde Vás jen poprosím, abyste dodržovali nějaké obecné zásady slušné komunikace. Email budu kontrolovat minimálně třikrát týdně, takže odpovědi můžete čekat řádově do tří dnů.

Skype

Zde Vás musím upozornit, že na svůj osobní skype si Vás v žádném případě nepřidám. Přidávám si tam pouze lidi, které znám osobně nebo si s nimi píšu delší dobu. Můžete si mě ale přidat na zveřejněném skypeu na kterém se objevím jednou-dvakrát do týdne.

Facebook

Jelikož zatím nepovažuji za vhodné sdělovat zde svoje pravé jméno, bude zveřejněna pouze moje fan stránka na facebooku, do které se můžete přidat.

E-mail

2. září 2013 v 10:35
???

Facebook

2. září 2013 v 10:35
???

ICQ

2. září 2013 v 10:35
??? ??? ???